תפריט האתר

חולצות בית ספר – היכן לקנות ועל מה חשוב לתת דגש?

החופש הגדול כבר ממש כמעט נגמר, שנת הלימודים נמצאת מעבר לפינה, אתם רק צריכים לשרוד את אוגוסט ולהפעיל את הילדים עוד קצת – וחוזרים לשגרה. אבל רגע, אל תשכחו לקנות להם חולצות בית ספר כדי שיוכלו להתחיל את בית הספר באמת "כמו חדשים". ילדים גדלים מהר מאוד ולאורך השנה סביר להניח שהם גם הרסו כמה וכמה חולצות בית ספר, לכן ריכזנו עבורכם טיפים שימושיים לגבי רכישת חולצות לשנה"ל הקרובה.

נקודות שחשוב לשים עליהן דגש בקניית חולצות לבית ספר

  • איכות צביעת החולצות: אלו חולצות שהילדים לובשים הרבה במשך השנה, כך שהן מתלכלכות ועוברות המון כביסות. לכן חשוב להקפיד לרכוש חולצות של מותגים מוכרים ואמינים ולשים דגש על איכות הצבע. צבע החולצות צריך להיות עמיד ולא לרדת או להתחיל לדהות לאחר כמה כביסות.
  • כיווץ בכביסה: טבעי שחולצות בסיסיות ופשוטות כמו חולצות בית הספר של הילדים יתכווצו במידה מסוימת בכביסה. אבל בהחלט רצוי לבחור חולצות עם מינימום כיווץ לאחר כביסה וכמובן כאלו שהגזרה שלהן לא תתעוות אחרי כמה כביסות.
  • מבחר הצבעים: כל ילד וילדה הם עולם ומלואו של העדפות, טעם אישי וחוש סטייל אופנתי. לכן רצוי להעדיף רכישת חולצות בית ספר מרשת אופנה גדולה המציעה מבחר גדול יחסית של צבעים וסגנונות צביעה – למשל חולצות חלקות וגם כאלו בגימור מלנז' / סלאב.
  • זמינות סמל בית הספר: מן הסתם אלו חולצות בית ספר, כך שהן חייבות הטבעה של סמל בית הספר עליהן. חשוב לוודא שלחנות אליה אתם הולכים יש זמינות של סמל בתי הספר הרלוונטיים עבורכם.

על פי רוב, בחירה ברשת אופנה גדולה ומוכרת כמו רשת FOX לדוגמה, מבטיחה לכם שהסעיפים האלו ממולאים ושאתם מקבלים מבחר צבעים וגימורים, צביעה איכותית ועמידה, בדים לא מתכווצים הרבה ולא מתעוותים ובאופן כללי תוצאה איכותית, מוכרת ואמינה מספיק כדי לעבור את שנת הלימודים בלי השלמות מיותרות ולחוצות באמצע השנה.

רשת פוקס בסינמול חיפה

מה לגבי מחירים? התחרות באה לקראתכם!

מבחינת מחיר, היום כבר לא ממש צריך לשבור את הראש או לעשות סקר שוק נרחב מדי שיצרוך מכם זמן קיץ יקר. התחרות הרבה בתחום חולצות בית הספר באה לקראת ההורים ויוצרת מציאות די יציבה ואטרקטיבית מבחינת מחירי החולצות. ברוב מוחלט של המקרים ושל רשתות האופנה כמו זברה, תוכלו לרכוש 6 חולצות בית ספר, לבנים או לבנות, לילדים או למתבגרים, במחיר נוח ונגיש של 100 שקל, כולל הדפסת סמל בית הספר המתאים עבור ילדיכם כמובן. הכוונה כאן היא 100 שקל ל-6 חולצות בית ספר קצרות ובסיסיות, אבל גם לחולצות הארוכות הדקות ולקפוצ'ונים יש מבצעים מצוינים ומחירים נוחים בחנויות המובילות.

זברה סינמול

מחיר גבוה מ-100 שקל עבור 6 חולצות קצרות בסיסיות ועם הדפסת סמל בית ספר, הוא גבוה מדי ואין ממש סיבה לשלם אותו. רוב מוחלט של החנויות מציעות את התמחור הזה, כמו גם מבחר רחב של צבעים לחולצות.

בחירת המידה הנכונה

כאמור, חולצות בית ספר הן חולצות שהילדים שלנו לובשים המון ימים לאורך השנה, לכן רמת השחיקה היא לרוב גבוהה. זה מתקשר באופן ישיר לבחירת המידה הנכונה ברכישת החולצות השנה. יש הורים המבקשים, בצדק כמובן, להשתמש בחולצות בית הספר במשך כמה שנים, כדי לא לרכוש בכל שנה עוד נגלה, או לחלופין להעביר חולצות בין הילדים בבית. זה אמנם אפשרי – בעיקר כאשר רוכשים מרשת אופנה מוכרת, גדולה ואיכותית – אך רוב הילדים בהחלט "מתעללים" בחולצות שלהם: לכלוך מהאוכל שהם מביאים מהבית, כתמים ממשחקים בהפסקות, חורים וקרעים למיניהם וגם שחיקת הבד כתוצאה מאינספור הכביסות לאורך השנה.

לכן, ההמלצה שלנו היא פשוט לקנות את המידה המתאימה לילד/ה לשנת הלימודים הקרובה ולא לקנות מידה גדולה שתהיה עליו או עליה כמו שק, רק בשביל הסיכוי שאולי תצליחו להמשיך עם החולצה עוד שנה.

אם אתם רוצים חולצות בית ספר זולות אבל גם איכותיות ועמידות ובמבחר צבעים – בואו לקניון הסינמול בחיפה, לחנויות FOX או זברה ותתחדשו עם חולצות מעולות וססגוניות!

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: