תפריט האתר

הדפסת תמונות – מה אפשר לעשות עם תמונות דיגיטליות שמורות?

עם הסמארטפון בכיס שלנו ועלינו בכל רגע נתון, כולנו מצלמים הרבה, המון! הצילום של רגעים מיוחדים ונדירים, כמו גם של רגעים יומיומיים פשוטים הפך לחלק אינהרנטי בחיים שלנו כבר, פעולה מובנת מאליה ממש. אבל מה בעצם אנחנו עושים עם אלפי התמונות שאנו מצלמים ושומרים במיקומים דיגיטליים שונים? למרבה האירוניה, רובנו לא ממש עושים משהו מיוחד עם התמונות, אולי מדי פעם שומרים כמה בתיקייה מיוחדת או אפילו מדפיסים תמונה מרשימה במיוחד, אבל רוב התמונות נשארות בטלפון או באמצעי אחסון כלשהו.

בדיוק בגלל העושר הוויזואלי והתיעודי הזה שנמצא לנו בכיס ובאלפי תמונות המאוחסנות דיגיטלית איפשהו – הכנו לכם מדריך מעשי ומדליק של דברים כיפיים, מעוצבים ואישיים שאפשר לעשות עם התמונות שלכם.

כל הרעיונות המגניבים והמרגשים המובאים כאן לגבי אפשרויות מעשיות לתמונות השמורות שלכם הן באדיבות חנות HELD בקניון הסינמול חיפה – הבית שלכם להדפסות והפקות צילום מיוחדות במינן.

במקום לשמור את התמונות שלכם על תיקיה במחשב, אשר יכול כמובן להיהרס ולגרום לאובדן תמונות וחומרים אישיים חשובים אחרים או במקום לשמור הכל בשירות ענן כלשהו לדיראון עולם, אתם יכולים לעצב ולהפיק דברים מדהימים מהתמונות הטובות ביותר שלכם – הנצחת רגעים מרגשים וחשובים, תמונות משפחתיות מדליקות, טאץ' אישי ומקורי לעיצוב הבית או המשרד ועוד שלל אפשרויות ורעיונות.

held-cinemall

הדפסות מיוחדות ומעוצבות של התמונות שלכם

 • קיר אינסטגרם מודפס על ריבועי עץ: רעיון מדליק, מודרני ואשר מוסיף המון חיים ואווירה מיוחדת לכל קיר וחדר. הדפסה דיגיטאלית איכותית על גבי ריבועי עץ ייעודיים ובגדלים מותאמים אישית, ליצירת פסיפס בסטייל אינסטגרמי של תמונות על הקיר שלכם.
 • הדפסת תמונות על בלוקים מעץ: קחו את התמונות הטובות והאהובות ביותר והדפיסו אותן בצורה מדויקת ואיכותית במיוחד על בלוקים מיוחדים מעץ, בגדלים וצורות שונות, להעמדה על מדף או שידה או לתלייה על הקיר. תוצאה אלגנטית במיוחד, המקבלת סטייל ייחודי ממראה העץ.
 • הדפסת תמונה על קנבס: אפשרות ותיקה יחסית, אך תמיד אלגנטית ומיוחדת. הדפסת תמונה או סדרת תמונות מיוחדות ואיכותיות על בד קנבס – תוספת למראה הייחודי והדרמטי ושדרגו כל קיר.
 • הדפסת תמונות על גבי תחתיות וספלים: לארח בצורה מקורית ומאוד אישית, להיזכר ברגעי קסם עם הילדים בכל פעם ששותים קפה, לבית או כמתנה מקסימה ואישית.
 • הדפסת מגנטים מעוצבים למקרר: במקום מגנטים מכוערים של עסקים או מגנטים דהויים מחתונות שהייתם בהן לפני שנים, הדפיסו דיגיטלית תמונות נבחרות על גבי מגנטים מעוצבים ובהתאמה אישית של הגודל והסגנון.

עוד רעיונות מדליקים למה תוכלו לעשות עם התמונות השמורות שלכם

יש עוד שלל הצעות ורעיונות לדברים שתוכלו לעשות עם התמונות השמורות שלכם, כאשר אפשר להפיק תוצאות נהדרות, יצירתיות ומאוד אישיות ומקוריות ממגוון סוגי וסגנונות של תמונות, תמונות שאתם צילמתם או ששלחו לכם בוואטסאפ וכדומה.

 • הדפסות מיוחדות לקראת החזרה ללימודים – מערכת שעות עם תמונות של הילד או הילדה, מחזיקי כלי כתיבה ממותגים אישית ועוד.
 • מחזיקי מפתחות בעיצוב אישי, עם תמונה מיוחדת ואהובה שתמיד תלווה אתכם לכל מקום אליו תלכו.
 • הדפסת אלבומי תמונות מעוצבים ובהתאמה אישית מלאה להעדפות האסתטיות שלכם ומבחינת גודל, כמות תמונות, עיצוב וכדומה.
 • הכנת ערכות מתנה מודפסות ואישיות ליולדות ולמגוון אירועים מרכזיים אחרים בחיים – עם תמונות בבחירה אישית שלכם ועיצוב מוקפד לכל המוצרים.
 • בחירת תמונה יפה, חשובה או מרגשת והדפסתה בתצורת פאזל, שאפשר להרכיב בשביל הכיף ואפשר להרכיב ולתלות על הקיר כשהכל מורכב ומלא.
 • הכנת חולצות עם הדפסות אישיות ומיוחדות של תמונות מהאוסף הפרטי שלכם.
 • הדפסות מיוחדות לתינוקות וילדים – עם תמונות שאתם צילמתם ובחרתם, עיצובים מותאמים אישית וקסם מהמם בסטייל ובעיצוב. קנבסים לחדר התינוק, תעודת לידה מעוצבת על בלוק עץ הולנדי, "האלבום הראשון שלי", שלט לחדר הילדים, הדפסות על כיסויי כריות ועוד. 

במקום סתם לשמור תמונות על המחשב או בתיקיית ענן, היכנסו לסניף HELD בקניון הסינמול בחיפה או שלחו לסניף את התמונות שאתם רוצים, בחרו עיצוב ומוצר, הכינו עיצוב מותאם אישית ושלחו את המוצר המהמם והמיוחד שלכם להדפסה. שימוש משודרג בתמונות שלכם!

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: