תפריט האתר

איך מחפשים אטרקציות בחיפה?

גם בחודשי החופש הגדול וגם באופן כללי לאורך השנה, חיפה הפכה בשנים האחרונות לעמוסה מאוד באטרקציות איכותיות, מגוונות ומהנות. זהו רק חלק מהפיתוח המסיבי והחיובי שהעיר הצפונית הגדולה עוברת מבחינה תיירותית ומבחינת איכות החיים בה, לתושבים המקומיים ולמבקרים מבחוץ כאחד. אבל בדיוק השפע החדש הזה יכול לייצר גם בלבול ו"פספוס" של אירועים ואטרקציות כיפיות  המתאימות להעדפות ולרצונות שלכם. אז איך מחפשים אטרקציות בחיפה? כיצד תמצאו אירועים בחיפה המתאימים לכם? קניון הסינמול, ממרכזי הבילוי והקניות המובילים בצפון, עושה לכם סדר בבלאגן. 

חיפוש יעיל בגוגל…

באופן לא מפתיע, ההצעה הראשונה שלנו לחיפוש ואיתור אטרקציות בחיפה היא הצעה לחפש בגוגל. אבל שימו לב שאתם מבצעים חיפוש יעיל כי אחרת תיפלו שוב לאותה "מלכודת" של שלל תוצאות לאו דווקא רלוונטיות ותוצאות שאינן מפורטות מספיק. אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בחיפה, תוכלו לחפש פעילויות ספציפיות כמו פסטיבל הצגות הילדים או לחלופין הצגות ילדים בחיפה, גן חיות בחיפה או פעילויות שיותר נוטות לאקסטרים כמו קרבות לייזר טאג או חדרי בריחה לילדים בחיפה.

רצוי להעדיף תוצאות חיפוש של אתרים רשמיים או של גופים מסחריים גדולים (כמו הסינמול בחיפה!). כך למשל אתר התיירות הרשמי של עיריית חיפה מספק תוצאות אמינות ועדכניות לגבי אירועים בחיפה. כמו כן יש פורטלים ייעודיים לאטרקציות המציגים תוצאות לפי עיר ואזור, אלו לרוב אמורים להיות תוצאות אמינות כי מפעילי האטרקציות והאירועים משלמים כדי להופיע בתוצאות. 

עיתונים מקומיים וארציים

אמנם רוב החיפושים שלנו נעשים במרחב הדיגיטלי, אבל למרות זאת הפרינט לא מת לגמרי ובהחלט תוכלו למצוא מידע אמין ועדכני לגבי אטרקציות בחיפה ואירועים בחיפה בעיתונים מקומיים וגם בעיתונים ארציים כאשר מדובר על אירועים גדולים. בעיתונות המקומית של חיפה והצפון יש לא אחת רשימות של אירועי תרבות המתרחשים בתקופה הקרובה, פרסומים של אטרקציות והודעות על פתיחת אטרקציות ואתרי תרבות ובילוי חדשים. בעיתונות הארצית ניתן לראות פרסומים לגבי אירועי תרבות גדולים – למשל פסטיבל הסרטים של חיפה בסוכות, פעילויות החג של החגים וכן הלאה. וכמו כן יש רשימות של פעילויות תרבותיות, גלריות, תערוכות במוזיאונים וגם אטרקציות לילדים בחיפה והצפון.

איתור אטרקציות ואירועים באתרים של גופים מסחריים גדולים

דרך נוספת למצוא אטרקציות בחיפה ובצפון היא לבדוק ישירות באתרי האינטרנט של קניונים גדולים ופופולאריים ושל גופים מסחריים גדולים. כך למשל, באתר מתחם הסינמול בחיפה – מתחם הסרטים, האוכל והשופינג של חיפה – מתפרסמים אירועים מיוחדים המתרחשים במקום בתקופה הרלוונטית, פעילויות מיוחדות ואטרקציות מומלצות.

כך למשל תוכלו לבוא וליהנות עם כל המשפחה מהופעות מדליקות במסגרת אירועי הקיץ של ה-CINEMALL, מהפעלות מיוחדות לילדים ולמבוגרים, סדנאות אפייה, מתחם מולטימדיה ייעודי לילדים, יריד פוד טראקס, פסטיבל לאימהות ותינוקות וכמובן סרטים מגוונים במתחם בתי הקולנוע. 

מחפשים אטרקציות בחיפה ואירועים מומלצים בחיפה? בואו אלינו לקניון ומתחם הקולנוע הגדול בצפון, הסינמול בחיפה. לחוויה מופלאה של שופינג, פעילויות מיוחדות, סרטים וקולינריה משובחת. באטו, ברכבת או באוטובוס – CINEMALL נגיש בקלות ואנו מחכים לכם!

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: