תפריט האתר

תכשיטי כסף שעושים את ההבדל

תכשיטי כסף מתאימים בדרך כלל לכל אחד ולכל אחת. יש בהם עדינות מיוחדת והתאמה לכל צבע נוסף. רשת מגנוליה כבר ידועה בקרב ישראלים רבים כחברה המייצרת ומשווקת תכשיטים יפים במיוחד, פונקציונליים וכאלה שאפשר לענוד גם באירועים מיוחדים לצורך הופעה זוהרת וחגיגית וגם על בסיס יומיומי כחלק מההופעה הרגילה. מי שמחפש תכשיטי כסף יוכל להתרשם ממבחר עצום של שרשראות, צמידים, עגילים תלויים או צמודים, טבעות ותליונים. בסניפי הרשת אפשר למצוא אינספור דגמים של תכשיטי כסף שיהפכו כל הופעה למיוחדת במינה!

למי מתאימים תכשיטי הכסף של מגנוליה?

מכיוון שמדובר בתכשיטים עדינים של מגנוליה בעלי נוכחות עדינה אך שלא ניתן להתעלם ממנה – התכשיטים עשויים בעצם להתאים לכל אחד, בכל גיל. גם נערות צעירות יותר תוכלנה למצוא שרשראות, צמידים או עגילים עדינים שתואמים את גילן ואת עולמות התוכן שלהן ולא ייראו עליהן ככאלה שמתאימים יותר לנשים בוגרות.

הנשים הבוגרות, לעומת זאת תוכלנה לבחור תכשיטים המיודעים להשלמת הופעת היומיום לעבודה או בבית או כאלה שנחשבים למפוארים יותר ומתאימים ליציאה לאירוע. בזכת המגוון העצום אפשר יהיה לבחור בקלות את הדגם שמתאים בכל מצב ובכל סיטואציה. במגנוליה מתעדכנים כל הזמן בנוגע לטרנדים אופנתיים חדשים שיוצאים לשוק ומעצבים תכשיטים בהתאמה מוחלטת לאופנות החדשות.

מגוון תכשיטים ואקססוריז

דגמים מיוחדים ומובילים מבית מגנוליה:

  • שרשראות – אפשר לבחור בין שרשרת דקה לעבה יותר, עם או בלי תליון וכמובן שקיימים אינסוף דגמי תליונים. משובצי יהלום או בלעדיו, בצבעים נוספים וכמובן בעיצובי כסף מרהיבים. השרשראות מתאימות לנשים, אימהות או נערות בכל הגילאים.
  • עגילים – מבחר עצום של עגילים צמודים, תלויים או חישוקים וגם כאן אפשר למצוא אלמנט של חדשנות בכל דגם ודגם – שילוב של אבן צבעונית, חריטה מודרנית על עגיל הכסף או עבודה זעירה, מדויקת ומרשימה על עגילים קטנטנים – עבודה שמורגשת בכל צעד ובהתאם לכל מערכת ביגוד.
  • צמידים – צמידים הם עולם ומלואו. לעיתים הם מהווים אביזר אופנתי אך לא אחת הם שם עם אמירה אישית חשובה. הצמידים העשויים כסף במגנוליה נחלקים לקטגוריות שונות על פי התכונות שלהם – דקים או עבים, כאלה העשויים משכבה אחת או ליפוף של כמה צמידים זה בזה, עם או בלי תוספות של אבנים צבעוניות או תופסת של צורות מיוחדות כמו ילדים או צורת האינסוף.
  • טבעות – לטבעת יש בדרך כלל ערך רגשי עמוק. היא מסמלת לא מעט עבור מי שעונד אותה ולכן היא צריכה להתאים בדיוק לטעם האישי שלו או שלה. אפשר לבחור בין טבעות דקות לעבות, כאלה עם חריטות או בלעדיהן, משובצות ביהלום או אבן חן ועוד. האפשרויות בלתי נגמרות.
  • תכשיטים בהתאמה אישית – החידוש הגדול ביותר שמציעה מגנוליה ללקוחותיה – חריטת שמות על תליונים ותכשיטים או בחירה אישית של האלמנטים מהם יורכב התכשיט.
שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: