תפריט האתר

שעון – אקססוריז ופריט אופנה עכשיווי

בתום השירות הצבאי הארוך והמייגע שעבר עלי, הגיע רגע השחרור המיוחל. לאחר שהזדכיתי על הציוד הצבאי בבקו"ם והרגשתי כאילו השלתי מעליי 10 קילו, נשאר עוד קילו אחד להוריד והוא היה צמוד לפרק כף ידי.

השעון השחור והמשמים שהתאים לפקודות צה"ל ולגנריות של כל אביזר אופנתי שהותר ללבישה או ענידה. השתוקקתי לעטר את האזור הלבנבן שלא ראה אור שמש ימים רבים בתכשיט עדין מוזהב או כסוף והחלטתי שאת מעט הכסף שחסכתי אני אוציא על מתנה נחמדה עבור עצמי.

השעון כתכשיט פונקציונלי

שעונים מעולם לא נועדו רק לצורך ידיעת השעה ומשמשים כאביזר אפנתי ממש כמו שקרה לתיק היד, ולמשקפי השמש. על פי המסורת, שעון היד הראשון יוצר על ידי פיליפ פאטק עבור רוזנת הונגריה בהתאמה אישית. חנויות התכשיטים המובילות המכבדות את עצמן לא פוסחות לעולם על ליין שעונים לגברים ונשים. חברות כדוגמת PADANI, BULGARI, CHANEL ועוד רבות וטובות מייצרות שעונים מחומרי זהב וכסף משובצים אבנים טובות ויקרות ומוכרות אותם בהתאם. נוסף על היותו של השעון עיטור מרשים, השעונים של היום יודעים לעשות דברים שלא היו מביישים את הטלפונים החכמים כדוגמת הוראת השעות במדינות אחרות, מד טמפרטורה, יומן ויש שעונים שאף מחוברים לאינטרנט באמצעות WI-FI ולקבל סמסים ומיילים.

shutterstock_103887638

שעוני רולקס איכותיים ואפנתיים

אני יודעת שהגבה שלכם התרוממה מעט ואני אאשר את החשד שלכם, משכורת צבאית לא מספיקה אפילו כדי לרכוש מחוג משעון רולקס, אבל לשטוף את העיניים ולקבל קצת רעיונות, עדיין לא עולה פרוטה. לכן, שינסתי מותניים ושמתי פעמיי אל הקניון הקרוב, מוכנה לספוג ניחוחות של זהב.

שעוני רולקס הינם מבית היוצר של שוויץ והם נחשבים כסמל סטאטוס למעמד הגבוה. החברה מייצרת מעל 2,000 שעונים ביום ומכניסה מספר לא מבוטל של מיליארדים בשנה. החברה החלה בייצור שעונים בשנת 1905 ואחד מחידושיה המרכזיים הינו שעון צלילה שניתן להגיע איתו לעומקים מרשימים. שעון הרולקס מככב בהוליווד מזה שנים רבות כאשר הוא מונח על ידיו של ג'יימס בונד, ג'ק באואר (מסדרת הטלוויזיה 24) ועוד.

shutterstock_105565637

שעונים ספורטיביים

כל אצן שמכבד את עצמו עונד שעון ספורט. שעוני הספורט הם אביזר חשוב ויש לבחון טוב ומקרוב מספר פונקציות הכרחיות טרם הרכישה. לשעון ספורט יש מספר יתרונות על השעון הרגיל. הוא מאפשר לפקח על רמת המאמץ ולדעת מה רמת האימון, הוא מתריע מפני סכנה אפשרית, נוח ויעיל ומדויק יותר. לבאים לרכוש שעון מסוג זה יש לשים לב לטווח מדידת הדופק, גודלו, גודל הצג וחיי הסוללה. בנוסף, בוא נודה על האמת, הוא נראה מעולה ומשדר חיוניות, גוף חטוב ושרירים!

כל זאת טוב ויפה אך שעוני הרולקס, שעוני התכשיט ובטח ובטח ששעוני הספורט מיועדים לסוגי אנשים מסוימים ביותר ואני כזכור, אדם פשוט, אזרחית מן השורה ועם יד על הדופק (המאוד מהיר שלי) אני לא ספורטאית ו(עדיין) לא בעלת מזומנים מיותרים. יחד עם זאת מאוד רציתי להתפנק ולנצנץ ולכן שמתי פעמיי אל מלכת השעונים הבלתי מעורערת, האחת שלא אכזבה אותי בקניית שעון המחוגים המצועצע הראשון, לא בבת המצווה עם שעון הפרפרים היפה שלי ואפילו לא כשעליתי על מדים- חנות שעוניי סווטש!

שעוני סווטש לכל הגילאים, המינים והכיסים

חברת סווטש, גם היא בדומה לחברתה היוקרתית, ממוצא שווייצרי. החברה נוסדה ב1982 ועסקה במיקרואלקטרוניקה ושעונים. החידוש העיקרי של המותג היה הקטנה משמעותית של מספר החלקים מהם מורכב השעון. השם "סווטש" פירושו second (שני) ו Watch (שעון) וניתן לשעון הפשוט מכיוון שהוא נועד להיות "שני" לשעון יוקרה, יום יומי ופשוט. אכן, מאז המצאתו הוא הפך פופולארי ועממי. מחירו שווה לכל כיס והוא נוח, אופנתי ואיכותי ביותר!

לחנות אקססוריז בסינמול >>

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: