תפריט האתר

נגמרו הקייטנות, פעילויות מומלצות לזמן הנותר לחופש

משנסתיימה שעתן היפה של הקייטנות שמלאו היטב את זמנם החופשי של ילדינו הקטנים, מי מאיתנו ההורים אינו מכיר את רגש הפחד הקטן המוצא את דרכו אל הלב. מהיום, ניתן להיפרד לשלום מאותו חשש סורר, עם פעילויות רבות ומהנות שיעסיקו את הילדים עד לפתיחת השנה בגנים ובבתי-הספר.

בחומה הקופח של שמש-אוגוסט המעייפת, אין מפלט נעים ונוח יותר מקניון ממוזג. תוסיפו לכך גם שלל אטרקציות ופעילויות ייחודיות ומהנות שיש בסינמול, ותקבלו את הבילוי האולטימטיבי לימים האחרונים של החופש הגדול. אחרי בילוי מהנה בקניון, תוכלו להנעים את זמנכם עם ילדיכם בפעילויות-יצירה לחזרה לבתי-הספר והגנים.

shutterstock_114642694-S

זמן סרט

כל זמן הוא זמן טוב לסרט, ואיפה הכי כדאי להתפנק בסרט טוב, אם לא בבית-הקולנוע הגדול ביותר בארץ?

באולמות-קולנוע מרשת "יס-פלאנט", במספר ערים מרכזיות בארץ, תוכלו להתרווח עם ילדיכם בכיסאות נוחים ולצפות במיטב הסרטים העכשוויים. עם 23 אולמות, הקולנוע פעיל ושוקק לאורך כל שעות-היום.

אם אתם מעוניינים לשדרג את הבילוי שלכם ושל הילדים ולהפוך אותו לחוויה של ממש, תוכלו לצפות בסרטים במתחם-הV.I.P. החוויה תתחיל בלובי מרשים, בו תוכלו לנשנש בכיף, ממזנון פתוח, מגוון מאפים מלוחים ומתוקים, סלטים ופסטות, ולהרוות את צימאונכם בשתייה חופשית. בילוי בקולנוע אינו שלם מבלי נשנוש של פופקורן או נאצ'וס, לכן במתחם הV.I.P תוכלו ליהנות משני החטיפים הללו ללא הגבלה וללא תוספת תשלום כמובן. החוויה תמשיך באולמות-הV.I.P עצמם המצוידים בכורסאות חשמליות, בעלות משענות מתכווננות ותמיכה מתכווננת גם לרגליים. שימו לב, הכניסה למתחם הV.I.P מתחת לגיל 18 מתאפשרת בליווי הורים בלבד.

אם בחוויות עסקינן, וברצונכם בחוויה עוצרת נשימה ואפילו בהרפתקה לכם ולילדיכם, אולמות ה4DX בקלנוע יס פלנט חיפה נועדו במיוחד עבורכם. חווית ה4DX מאפשרת לצפות בסרט בדו-מימד או בתלת-מימד יחד עם העצמת החוויה באמצעות מימד של חישה. למה הכוונה? בעודכם צופים בסרט, תוכלו לחוש בכיסאות זזים, במשבי-רוח ומים, באפקטים משתנים של תאורה ואפילו בריחות, על מנת שאתם וילדיכם תרגישו כחלק אינטגרלי של ממש בעלילת-הסרט.

מתכוננים לבית הספר ולגן

אוגוסט הוא הזמן המושלם להתכונן חזרה לשיבה לבתי-הספר ולגנים. את ההתכוננות המחודשת ניתן להפוך לפעילות נחמדה ויצירתית. אם ילדיכם חוזרים לבית-הספר, תוכלו ליצור איתם ביחד עטיפות ססגוניות ומיוחדות לספרים, לקשט את המחברות ולהכין סט ייחודי ללימודים עם חתימה אישית של ילדיכם. אם ברצונכם לקשט מחברות למשל, תוכלו להשתמש במחברות עם כריכה חלקה (שעלותן אף פחותה מזו של המחברות הממותגות והמקושטות), לקנות ניירות-הדבקה בצבעים שונים, לגזור צורות מיוחדות ולהדביק על הכריכה. במידה ויש לכם מלאי-מחברות עם כריכה צבעונית שהילדים ירצו לעצב מחדש, תוכלו להדביק נייר לבן על הכריכה ולצייר עליו יחד בצבעים צבעוניים, להדביק דוגמאות מעניינות מנייר-ההדבקה הצבעוני או אפילו לקשט בנצנצים (בעזרתו האדיבה של דבק-מגע כמובן). כדי לשמור על יצירות-האומנות המשותפות שלכם מכל צרה, מומלץ לעטוף את המחברות בעטיפה שקופה. היה והרעיון קסם לילדיכם ואין לכם את המצרכים הדרושים, תוכלו ולהצטייד בניירות-הדבקה עטיפות, מחברות, מדבקות, נצנצים, דבקים וחומרי-יצירה נוספים בחנות הססגונית לכלי-הכתיבה והציוד-המשרדי, "קרביץ", או בחנות המזמינה והמצוידת במיטב חומרי-היצירה, "הפנינג".

אם ילדיכם חוזרים לגן, תוכלו לקשט איתם יחד את התיק, קופסת-האוכל, המימייה או אפילו להכין מדבקות-שם מיוחדות.

shutterstock_2472357-S

אטרקציות לכל גיל                                                                                      

כל הורה יודע כי עם הגילאים השונים מגיעות העדפות שונות ומיוחדות. במרבית הקניונים או מרכזים בערים רבות בארץ יש "משחקייה" ו"פעלטון " לגילאים 2- 9  שמציעים  מתחם-משחקים עשיר באטרקציות מהנות דוגמת בריכת-כדורים, נדנדות מסתובבות, מתקני-כוח ואפילו ספירלה, שמקנות בנוסף להנאה, כישורים מוטוריים וספורטיביים. הילדים הגדולים יותר ימצאו עצמם מבלים שעות רבות במשחקייה שמעוטרת במעל 40 מכונות של משחקי-וידאו חדשניים, משחקי-ספורט ומכונות נושאות פרסים. עוד מקום מומלץ הוא "הדוב הלבן" שממוקם בעמק חפר,  פארק אקסטרים לילדים והילדים פשוט "עפים" שם. מדובר בפעילות אתגרית מהנה במיוחד עם מגוון של מתקנים כגון: קיר טיפוס, טרמפולינה, פארק חבלים, רובי מים- מתקן רטוב שמופעל בחודשי הקיץ ועוד. גם אתם תיהנו!

אטרקציות לילדים בחיפה >>

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: