תפריט האתר

לראות ולהיראות טוב: איך לבחור המשקפיים שלך

בעבר משקפיים נחשבו לפריט פונקציונאלי בלבד ואילו בשנים האחרונות הפכו המשקפיים לפריט אופנתי נחשק. אביזר שמתעדכן מעונה לעונה ומשתלב בהופעה הכוללת. הדגמים העכשוויים הן של משקפי ראייה והן של משקפי שמש, זוכים להתייחסות עיצובים מיוחדת.
חנויות האופטיקה גדושות בשלל מסגרות ועדשות שביחד מייצרות מראה ייחודי ושיקי להפליא. כיצד תבחרו משקפיים? על מה תשימו דגש ואילו סגנונות בולטים היום בזירת המשקפיים? לפניכם כמה סודות מאחורי העדשה.

המשקפיים הנכונים בשבילכם

התאמת משקפי ראייה או משקפי שמש אופטיים תלויה, לפני הכל, במספר המשקפיים, רגישות, צילינדר וכדומה. יש לעבור בדיקת ראייה ואבחון אצל אופטימטריסט על מנת להתאים את העדשה ולבדוק אם יש אפשרות לעדשות דקות יותר ומהי ההמלצה למסדרת. למשל, במספרים גבוהים יש בעיה להצטייד בעדשות עם מסגרת קלילה או ללא מסגור לעדשה.
אם אין הגבלת מספר, ניתן לבחור את המסגרת לפני מבנה הפנים והטרנד. כך למשל, מסגרת אובאלית "תשבור" פנים מאורכות ואילו מסגרת מלבנית "תשבור" פנים עגולות. מבנה פנים קצר יראה טוב יותר עם משקפיים בעלי זרועות בהירות הממוקמות גבוה בצדי מסגרת ואפים קצרים ועיניים הקרובים זה לזה ייראו טוב יותר בעזרת משקפיים ללא מסגרת.

קרולינה למקה סינמול

האיכות קובעת

המטרה של משקפי שמש מעבר לכך שהם אקססוריז אופנתי היא להגן על העיניים מפני קרני השמש המסוכנות לבריאות העין. בבחירת משקפי שמש, הקפידו על בחירת משקפי שמש בעלי תווית "100% UV Protection" ובדקו שהמשקפיים מעבירים את הגוונים במינימום שינויים. שימו לב שהם לא מפחיתים את הבהירות ושהם חוסמים בוהק. כמובן שככל שהעדשות גדולות יותר, כך ההגנה על העיניים גבוהה יותר.

חשוב למדוד את משקפי השמש על מנת לוודא שהם לא לוחצים על גשר האף אך גם לא נתלים ואוטוטו נופלים. כלומר, הקפידו שהמשקפיים "יושבות" טוב על הפנים. אם אתם סובלים מהזעה מוגברת, הקפידו על רכישת מסגרת מטיטניום בעלת משקל נמוך עם עמידות גבוהה להפחתת ההזעה.

 

משקפיים קונים אצל המומחים

ועכשיו – לחיפוש אחר המשקפיים. היום שולטים בזירה מגוון מסגרות, צבעוניות, עם הדפסים, הלבן הוא הגוון הבולט של הקיץ במשקפי שמש וניתן לראות את חזרתם של המשקפיים החתוליים שמוסיפים קריצה וטוויסט שובב למראה המתקבל. בסינמול תגלו מגוון חנויות אופטיקה וכדאי להיוועץ עם המומחים בעת הרכישה על מנת לרכוש זוג משקפיים שישרת אתכם לאורך זמן ובנאמנות רבה.
בסניף אופטיקנה חיפה תוכלו להיחשף למגוון מותגים. אופטיקנה מעניקה שירותי אופטומטריה ואודיולוגיה מהמתקדמים בישראל על ידי אנשי מקצוע מומחים מן השורה הראשונה. בחנות הרשת בסינמול נמכרים משקפי ראייה, משקפי שמש, עדשות מגע ועוד. כמו כן, תמצאו כאן סניף של רשת אירוקה בחיפה. הרשת מתמחה במשקפי שמש ולא מכבר גם השיקה מחלקת אופטיקה המחברת בין אופנתיות ואיכות במקום אחד. בסניף תגלו משקפי ראייה ומשקפי קריאה בעיצובים קלאסיים ועדכניים לצד משקפי שמש לנשים וגברים בשלל סגנונות. כמו כן, משקפי שמש אופטיים.
המותג קרולינה למקה ברלין אף הוא מככב בסינמול עם שלל משקפי שמש ומשקפי ראייה (קרולינה למקה אופטיק) בעיצובים טרנדיים לגברים ולנשים, כך שכל אחד יוכל לבחור את המשקפיים המועדפים עליו תוך התאמה אישית ודגש על תווי הפנים, נוחות ואופנתיות.

התחדשתם במשקפי ראייה ו/או משקפי שמש? תתחדשו! אל תשכחו להקפיד על תחזוקה נאותה של המשקפיים במטלית רכה ובתרסיס ניקוי. אחסנו אותם בנרתיק מרופד על מנת להגן עליהם מלכלוך ושריטות ותמיד הסירו אותם בשתי ידיכם כדי שלא יחליקו וישברו חלילה.

 

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: