תפריט האתר

להעביר את הזמן עם קריוקי

קיומן של מערכות קריוקי ביתיות הובילו למגמה חדשה, הטרנד החם ביותר לקיץ סביב הבריכה: מפגש של חברים או בני משפחה ששרים להם ביחד. אז הפשילו שרוולים, שלפו את המיקרופונים ותבואו כשאתם מוכנים לערב בו כולם, אבל כולם מזייפים.

אז בואו רגע נתחיל בהתחלה. כידוע (או לא) הקריוקי עשה את צעדיו הראשונים ביפן, שם הוא נחשב לבילוי די שגרתי בתומו של יום עבודה. הקריוקי נחת בארץ כבר לפני זמן מה, אך מה שעד לפני זמן לא רב היה נחלתם של מועדונים בלבד, כיום הפך להיות הטרנד החם שכובש את מסכיו וזמנו הפנוי של כל בית בישראל. ישנם שיגידו שהיה זה רק עניין של זמן. הרי ידוע לכל שאחד התחביבים המשותפים לכלל אזרחי המדינה הוא אהבה לשירה בציבור, ישנם אף אמנים שפיתחו על בסיס אהבה זו קריירה שלמה. היום בעזרתן של ערכות קריוקי ביתיות, כולם יכולים לשיר יחד בכל רגע נתון, אם זה בבית עם בני המשפחה או עם כל החבר'ה מסביב לבריכה.

shutterstock_1400897144

כל אחד רוצה להיות זמר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוכשים לעצמם מכונות קריוקי ביתיות. מדובר בהשקעה שמסתכמת בכמה מאות שקלים ויחד אתה כל אדם יכול להגשים את החלום ולהפוך לכוכב נולד ולו לערב אחד של שיכרון חושים. ואם רוצים קצת להשוויץ, אפשר לחבר את המערכת ולהזמין הביתה חברים או את בני המשפחה המורחבת ולשיר ביחד. למעשה תתפלאו לגלות כי פעילות זו הפכה לכל כך פופולרית בבתים רבים, עד שהיה צריך לחוקק  חוק כנגדה, כך ש"לא נפסיק לשיר" יישאר בגדר שיר בלבד ולא יהפוך לעובדה בת קיימא שנמשכת אל תוך הלילה ומהווה מטרד לסביבה. אבל נשאיר לרגע את האווירה הכבדה מחוץ לתמונה, אין ספק כי סופו של הקריוקי לכבוש את העולם וכי מדובר במגמה אשר עתידה להישאר במרחב הישראלי לשנים.

כי אין מפגש כמו מפגש קריוקי

אם בעבר כדי להפיק ערב קריוקי, הייתם צריכים לצאת למועדון קריוקי, לתאם עם נגנים, אנשי מקצוע או כל מי שידו הייתה משגת למכשיר קריוקי, כיום כל שעליכם לעשות הוא להטריח את עצמכם עד לחנות הסאונד הקרובה לאזור מגוריכם. יותר מכך, אף אינכם צריכים לעזוב את הספה בבית שלכם, כי כיום תוכלו לקנות ערכת קריוקי ביתית גם בלחיצת מקש אחת דרך חנות מקוונת אשר זו תחום התמחותה והערכה תעשה את דרכה ישירות אליכם. כל שנותר לכם הוא להמתין עד לבואה של הערכה ולאחר מכן, להזמין את כל החברים או בני המשפחה שלכם ולהתחיל לשיר את כל השירים שאתם הכי אוהבים.

girl-15754_12800

איפה שרים? בכל מקום שעושה לכם טוב

החל מהבית, במרחב הפרטי שלכם, דרך הבריכה בחוץ ועד לחוף הים או לכל מקום אחר במרחב הפתוח, בעזרת ערכת קריוקי ביתית תוכלו לערוך מסיבת קריוקי היכן שאתם רק רוצים. כיום ישנן ערכות ניידות אותן ניתן לשאת לכל מקום, הן נטענות ויכולות לעבוד כמה שעות טובות רצוף והן מציעות מגוון גדול של אפקטים מיוחדים ואפשרויות בלתי מוגבלות למסיבה שלכם.

ואיך אפשר בלי רשימת השירים/ אמנים המועדפים על ישראלים?

ולקינוח החלטתי לסיים (איך אפשר שלא) עם רשימת האמנים האהובים ביותר על ישראלים לכל הדורות אשר מופיעים כמעט בכל ערב קריוקי ואלו הם: משה פרץ (ניצוצות), עדין רייכל (שאריות של החיים), שלמה ארצי (תתארו לכם) עומר אדם (הופה) ועוד נוספים וטובים כמו אייל גולן, שרית חדד, אריק איינשטיין, כוורת, משינה, רמי פורטיס ועוד. אז למה אתם מחכים? תתחילו לתכנן את מסיבת הקריוקי הפרטית שלכם!

לכתבות נוספות וקריאת מגזין סינמול, לחצו כאן

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: