תפריט האתר

כיצד לקנות מתנה ללידה?

לקנות מתנה ליום הולדת, זו אף פעם לא סוגיה פשוטה, במיוחד כאשר מדובר במתנה ליום הלידה. שאלות כמו מה לקנות – מתנה ליולדת או לתינוק? אולי לשניהם? או איזו מתנה לבחור? הן לגיטימיות לחלוטין וללא ספק הופכות את הנושא ליותר מסובך ממה שהוא באמת. בסופו של יום מדובר ביום הולדת, ואם כבר חוגגים, אז כמובן שאין חגיגה גדולה יותר מתינוק חדש שבא לעולם. בין אם הרך הקטן יכול להעריך זאת ובין אם לא, אין ספק שמדובר בסיבה למתנה, אולם אם אתם מתקשים לבחור, יש לי כמה טיפים עבורכם שיהפכו את הבחירה ליותר פשוטה.

shutterstock_2923194777

השאלה הראשונה שעליה יש לתת תשובה היא – מהו מין העובר?

כמובן שבעת קניית מתנה צריך להתייחס למין העובר. כיום חנויות אופנת התינוקות בחיפה נחלקות לשני אגפים מרכזים, האגף הכחול והאגף הוורוד על כל גווניו. כדי למצוא את המתנה המושלמת, תמיד אפשר לשוטט באגף ולו פלטת הצבעים המתאימה ביותר לצרכים שלכם, למצוא מוכר או מוכרת בדרך ולבקש מהם להמליץ על המתנות הפופולריות ביותר, במסגרת התקציב.
כמובן שאם לא רוצים להתחייב על צבע, או שהמתנה נקנתה מבעוד מועד מבלי שאתם סגורים על מין העובר, תמיד אפשר לקנות מתנה ניטרלית, שמתאימה לשני המינים.

shutterstock_784955533

מתנה ליולדת – כי גם לה מגיע פינוק

אז נכון, תינוק קטן לא יכול להעריך מתנות בגיל צעיר, בטח שלא לשלוח ברכת תודה. אבל מי שכן תשמור לכן חסד נעורים זאת היולדת בכבודה ובעצמה. לכן, לא פעם שווה לשקול לקנות מתנה שתהיה פינוק עבור האם היולדת, בסך הכל היא זו שעברה את הלידה. כמובן שאפשר לבחור במגוון ערכות מפנקות, כמו למשל קרמים מטפחים, סדרת שמפואים מזינים לשיער, מתנה בנופך קצת יותר אישי או אולי אפילו מנשא או סינר הנקה.

תמיד אפשר לשאול – צריכים משהו?

ישנם זוגות אשר מגיעים ליום הלידה כשהם ערוכים ומזומנים. הם התארגנו מראש, קנו את כל הציוד, הרהיטים. הם כבר רכשו סט של בגדים וחיתולים ובאמת, שלא חסר להם דבר. לעומתם, ישנם זוגות אשר מגיעים ליום הלידה עם קצוות פתוחים ויש להם המון דברים שהם צריכים ועוד לא הספיקו לקנות. לכן, אף פעם לא מאוחר מדי לשאול את ההורים, ותיקים או טריים ככל שיהיו, אם יש משהו מיוחד שאותו הם צריכים. זו אומנם לא תהיה הפתעה, אך בדרך זו אפשר להיות בטוחים שהמתנה תהיה שימושית ושתקלע בול למטרה.

shutterstock_1024983711

לא תמיד חייבים לקנות מתנה דווקא

למרות שמאוד נחמד לקנות מתנה, לא כולם יעדיפו את האפשרות הזאת. אני כבר הכרתי כמה וכמה זוגות בחיי, שהעדיפו מזומנים על כל מתנה פונקציונלית ושימושית. כיום גם ניתן לרכוש שובר מתנה בכל אחת מחנויות המותג המיועדות לתינוקות, ניתן אפילו לרכוש שובר לסופר פארם חיפה,  או שובר לשילב קניון חיפה לרכישת צעצוע או פריט לבוש לרך הנולד. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר וכאב ראש ולאפשר לזוג הצעיר לבחור מתנה שתשמש אותו.

מתלבטים? תמיד אפשר לשאול מומחים לדבר

גם אם עדיין לא הפכתם להיות הורים בעצמכם ואינכם יודעים בדיוק מה עובד ומה לא עובד, תאמינו לי, אין חכם כבעל ניסיון. שאלו את בעלי הניסיון שבחבורה, מה עבורם הייתה מתנה טובה ומה הכי שימש אותם בחודשים הראשונים. תתפלאו כיצד טיפ קטן מחברים שעברו את התקופה שלאחר הלידה, יכול לעזור, לשמש אתכם וגם את אלו שעבורם המתנה מיועדת. ואם בכל זאת אינכם בטוחים, תמיד תוכלו לבקר בקניון הקרוב, להיכנס לחנויות השונות ופשוט לקנות מתנה שהייתם רוצים לעצמכם.

לכתבות מגזין נוספות >>

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: