תפריט האתר

זקוקה לשנת היופי שלך ?

הידעת כי העור נחשב לאיבר הכי גדול בגופנו? לעור תפקידים רבים, בניהם ויסות טמפרטורת הגוף, מניעת התייבשות והגנה על שאר איברינו מפני פתוגנים וכימיקלים. בנעורינו עורנו מתוח, צעיר ויפה אך עם השנים והחשיפה לנזקי הסביבה והשמש הוא נפגע ונוצרים קמטים וכתמים על גביו.
יחד עם זאת, לעור יכולת מופלאה לחדש את עצמו.  תהליך התחדשות העור מתרחש ברובו בשעות הלילה וזו ההזדמנות שלנו לסייע לו בתהליך.
הקפידי על שגרת טיפוח בכל ערב הכוללת שני שלבים עיקריים.

הסרת איפור וניקוי העור

תעשה בעזרת חלב פנים ומי פנים וזאת משום שמים בלבד אינם ממיסים שומן ולכלוך.
תחילה יש לעסות בעדינות מעט חלב פנים על העור בתנועות סיבוב ולבסוף להסירו בעזרת צמר גפן לח. חלב הפנים ממיס את האיפור, מנקה את העור היטב ומסייע בשמירה על הלחות הטבעית של העור. להשלמת פעולת הניקוי, סגירת וחיטוי הנקבוביות ואיזון חומציות העור נעזר בפדיות כותנה ספוגות במי פנים אותן נמשוך ממרכז הפנים כלפי חוץ.
מומלץ לרכוש חלב ומי פנים המכילים ויטמין A ונטולי אלכוהול.
פעם בשבוע מומלץ להשתמש בקרם פילינג טיפולי המסיר תאים מתים ומסייע במניעת קומודונים ופצעונים.

שיקום והזנת העור

מכיוון שרוב תהליך שיקום האפידרמיס (שכבת העור החיצונית) נעשה כאשר הגוף במנוחה (שעות הלילה) ישנה חשיבות גדולה בבחירת קרם לילה אשר יסייע בהנעת תהליך התחדשות תאי העור.
אם כן, כיצד נבחר את קרם הלילה הנכון לנו ? בבחירת קרם לילה ודאי כי הוא עשיר בשמנים מן הצומח כגון שמן חמניות וזרעי ענבים המכילים את הויטמינים A, E ו D  . אלו, משמשים כאנטי אוקסידנטים – נוגדי חימצון המנטרלים את השפעה של רדיקלים חופשיים המזיקים לעור ובכך מעכבים הופעת קמטים. כמו כן, ויטמינים אלו מזינים את העור, מסייעים בשמירה על גמישותו ותורמים משמעותית לחידוש תאי העור.

כעת, לאחר שסקרנו את שגרת הטיפוח האידיאלית, ניתן לישון בשקט וליהנות מעור בריא, נקי וקורן.

בהצלחה!
צוות BeautyCarebeauty care

לחנויות הקוסמטיקה שלנו בקניון, לחצו כאן >>

לכתבות אופנה נוספות >>

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: