תפריט האתר

ביקורת לסרט – המיניונים: גנוב על העולם

גנוב על העולם הוא הסרט השלישי בסדרת הסרטים המצחיקה שעוסקת בחייהם של המינונים. חזרתם של היצורים הצהובים אל המסך יחד עם גרו ובני משפחתו אינה מאכזבת גם הפעם. אין ספק כי מדובר בשילוב מנצח המעלה על נס את המרכיבים של כל הסרטים הקודמים ואף מתעלה עליהם.  

"גנוב על הירח" היה הסרט הראשון בסדרת הסרטים אשר זכתה להצלחה היסטרית של הבמאי, המדובב והאנימטור הצרפתי פייר קופין, ומשם הכל היסטוריה. לאור הצלחתו של הסרט השני "גנוב על המיניונים" ולאחריו הסרט "המיניונים" שהפך ללהיט גדול, חוזרים גרו ובני משפחתו יחד עם היצורים הצהובים והאהובים על הקהל אל המסך לסרט חדש ושלישי בסדרה הנקרא "גנוב על העולם". וכדי להעצים את החוויה הפעם הצטרף אל צוות הכוכבים טריי פארקר. למי שאינו מכיר את השם, הרי שמדובר באחד מצמד היוצרים של סדרת האנימציה סאות'פארק אשר זכתה להצלחה מסחררת ואין ספק כי נוכחותו מוסיפה את הטאץ'.

המיניונים: גנוב על העולם

הנבל של הסרט: כוכב בפני עצמו

כמובן, שכמו בכל סרט מיניונים טוב, צריך נבל והפעם יהיה זה בלת'זאר בראט, שודד מרושע וערמומי אשר תקוע בשנות ה – 80 ומתכנן להשמיד את לוס אנג'לס כולה. ואם שאלתם את עצמכם מדוע? הרי שזה בגלל שבשנות ה – 80 הוא היה ילד פלא ולו סדרת טלוויזיה משלו בה כיכב כנבל הרוצה להשמיד את העולם, עד שביום בהיר אחד (בהגיעו לגיל ההתבגרות) הוא פוטר ומאז הוא מתכנן את הקאמבק הגדול שלו. דמות זו מדובבת על ידי טריי פארקר ולא פעם מחזירה את הצופים המבוגרים, ולהלן ההורים, למסע בזמן, יחד עם להיטי שנות ה – 80 אשר מושמעים ללא הרף בפסקול הסרט.

זהירות ספוילר

את גרו, אביהם הרוחני של המיניונים, מדובב סטיב קארל. לאלו מכם שאינם זוכרים, מדובר בעבריין אשר ניסה דאז לגנוב את הירח אך בסוף חזר למוטב. בסרט הזה גרו מצטרף לסוכנות חשאית לצד אשתו לוסי, אולם כאשר הם נכשלים לתפוס את הנבל בלת'זאר בראט, הם מפוטרים. במהלך הסרט דרו ובני משפחתו מגיעים לתגלית מפתיעה: לגרו יש אח תאום העונה לשם דרו. דרו חי באחוזה מפוארת על אי בודד ולמרבה הפלא הוא לא ניחן בכישורים המשפחתיים ואין לו אינסטינקטים של גנב על. כתוצאה מכך גרו לא עומד בפיתוי ומנסה לנצל את תמימותו, על מנת שיעזור לו ולאשתו לחזור לעבודתם ועל הדרך לשדוד את הנבל הנורא ביותר שנראה על המסך לאחרונה.

לסיכום: קליל, מצחיק וכיפי

ומה עם הבנות של גרו והמיניונים אתם בטח שואלים? במקביל לעלילה המרכזית ישנן גם שתי עלילות נוספות. האחת כוללת את הבנות שנמצאות בחיפוש תמידי אחר חד קרן מהאגדות והשנייה כוללת את המיניונים אשר מאוד מאוכזבים מכך שגרו לא רוצה לחזור לחיי הפשע ומחליטים להמשיך בדרכם העצמאית ולדבוק בחיי הפשע האהובים עליהם. אין ספק שלעומת סרטים אחרים "גנוב על העולם" הוא סרט עליו לא כדאי לוותר. ההומור בו תמיד עובד, הדמויות כובשות את הלב והעלילה קלילה וזורמת. כמו כן הסרט מתאים לכל המשפחה ולא בכדי, סביר להניח כי גם ההורים ייהנו מההומור הייחודי והפעם גם מהפסקול, במיוחד אם הם חובבי שנות ה – 80.

 

לצפייה בטריילר – המיניונים: גנוב על העולם

בסולם נועה:

הסרט זוכה בארבעה כוכבים

דירוג 4 כוכבים
שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: