תפריט האתר

איך בוחרים איזה סרט לראות בקולנוע?

צפייה בסרט בבית קולנוע הייתה במשך שנים בילוי מנומנם שלא הרבה אנשים התחברו אליו. בשנים האחרונות, עם התפתחות עולם הדיגיטל ושכלול עצום באפשרויות ההקרנה של סרטים – הצפייה הפכה לבילוי של ממש. אולמות הקולנוע גדולים, בנויים בצורה אקוסטית ובזווית שנוח מאד לצפות בה בסרט. ישנם הרבה בתי קולנוע שמציגים בהם אינספור סרטים מכל הסוגים והסגנונות. כשקובעים ללכת לסרט, לפני זה אוכלים ארוחה במסעדה ואחרי הסרט מקנחים בקפה או בגלידה – מדובר בבילוי אמיתי וכייפי במיוחד שמתאים לכל אחד, בכל גיל, בכל עונה של השנה ובעצם – בכל מצב. אז איך בוחרים איזה סרט לראות?

מיקום בית הקולנוע

כמו בכל בילוי – חשוב לנו שיהיה נוח וקל להגיע למקום, שתהיה בו חנייה מסודרת ויהיה קם להתמצא בו. אם בעבר היה צריך להגיע בנפרד לבית הקולנוע ולאחר מכן או לפני כן לארוחה או נשנוש – הרי שהיום המתחמים כוללים את כל מה שנרצה לעשות לפני או אחרי הצפייה בסרט כך שיש חשיבות לבתי העסק הנוספים באזור כמו יס פלאנט בחיפה. כדאי שיהיו כמה שיותר מסעדות, בתי קפה או אפשרויות שמתוכן אפשר יהיה לבחור. הדבר הכי חשוב הוא להגיע לסרט בתחושה טובה ונעימה ובעיקר שבעים, אחרי ארוחה טובה וטעימה!

הקרנת סרטים בקולנוע

סוגי סרטים ואיך לבחור מתוכם?

לא קל לבחור את סגנון הסרט ואת הסרט עצמו, בעיקר כשהולכים עם בן או בת זוג או חברים. צריך לוודא שהסרט יתאים לכולם, שמדובר בסרט שאף אחד עדיין לא ראה והכי חשוב – אולי בכלל מדובר בסרט שעל מנת ליהנות ממנו באופן מלא צריך לבחור אופן צפייה מיוחד? להלן הז'אנרים המובילים בתחום הסרטים, שכאשר מחלקים את הסרטים לקטגוריות אלה – קל יותר לבחור ולבחון איזה סרט עשוי להיות רלוונטי:

סרטים לכל המשפחה – עם הקטגוריה הזאת אי אפשר להיכשל. הסרטים יהיו נחמדים וחביבים, אפשר יהיה לבחור אותם בשפת המקור או מדובבים לעברית, הם יתאימו גם לילדים הצעירים שבחבורה ובזכותם אפשר יהיה לבלות נפלא בחיק המשפחה כולה.

סרטים לדייט רומנטי – סרטים של רומן רומנטי בדרך כלל יתאימו לאווירה האינטימית והזוגית של שני אנשים שאוהבים זה את זה ומבלים ביחד. אין כמו המוזיקה הנעימה, שגורמת לאחיזת הידיים זו עם זו, להשענת הראש זה על זו או על המחשבה והידיעה להיות אהובים ומוערכים.

אפקטים ומדע בדיוני – חובבי הז'אנר לא יפספסו שום סרט חדש שיוצא אל האקרנים. בסרטים אלה אפשר יהיה לצפות בחידושים העדכניים ביותר בעולם הפעלולים, השימוש במחשבים ובהדמיות תלת ממדיות. הצופה יישב באולם בית הקולנוע וירגיש כאילו הוא בעצמו נמצא בתוך הסצנה. סרטים אלה לא מתאימים בדרך כלל לילדים צעירים אך בני הנוער מחבבים אותם מאד.

קניית כרטיס קולנוע

אפשרויות בילוי נוספות

מתחמי ה- VIP מספקים חוויה אחרת ומיוחדת של צפייה בסרט בבית הקולנוע. מדובר באירוח שלם הכולל ארוחה או נשנושים, צפייה בסרט באולם מיוחד, מפנק שיש בו מושבים שונים, גדולים וכאלה שאפשר להתרווח בהם. אולמות ה- VIP מספקים כמה אפשרויות של אירוח, סעודה וסרט והם מתאימים גם לבודדים, זוגות או משפחות אשר מחפשים תחושה מיוחדת בעת הצפייה בסרט ומתאימים גם לימי כיף, ערבי גיבוש או פעילויות של עובדים מטעם חברות או ארגונים.

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: