תפריט האתר

איך אתם בוחרים איפה לשתות את הקפה שלכם?

הקפה כבר מזמן הפך ממשקה ששותים אותו כדי לשמור על הערנות וכיום מדובר בתרבות לכל דבר ועניין. כשם שלכל אדם יש את הרגלי החיים שהוא מקפיד עליהם ולא מוותר על אף אחד מהם, באופן דומה לכל אדם יש את הרגלי שתיית הקפה שלו. יש את מי שעדיין מתייחסים לקפה כאל משקה שמסייע בשמירה על מיקוד וערות אבל עבור הרבה יותר אנשים מדובר בטקס של ממש שהם עורכים כמה וכמה פעמים בכל יום. אפשר למצוא בקלות כיום כאלה ששותים אפילו עשר כוסות קפה ביום והם חשים שהם פשוט חייבים לספק לגוף כל לגימה ולגימה.

לא רק הטקס עצמו של שתיית הקפה קיים אלא ההעדפות האינסופיות שאפשר לבחון כיום בנוגע להכנת הקפה – רותח, חם או קר, שחור או נמס, מגורען או אבקה, עם קפאין או נטול, מבוסס על מים או חלב, מכיל חלב רגיל או סויה ואפילו יש חשיבות לכוס או לספל שאליהם הקפה נמזג – ספל מזכוכית או מקרמיקה? כל אחד מהנתונים האלה יכול להשפיע על הטעם של הקפה וברגע שהקפה שהוכן מתגלה כלא טעים – ייתכן שתיווצר אכזבה גדולה, שלא לומר מפח נפש. כי שכאדם רוצה ומתכונן לשתות קפה – הוא מחכה לזה ורוצה בזה. אם מסיבה כלשהי הוא לא שותה לבסוף – זה יכול להשפיע על מצב הרוח שלו עד סוף היום.

קפה בכל מקום

עם סדר היום והשגרה הלחוצה שכל אחד ואחד מאיתנו חווה על בסיס יומיומי – לא תמיד אפשר לעצור את הכל וליהנות משתיית קפה רגועה וללא ביצוע פעולות נוספות באותו הזמן. זו הסיבה שמעבר להרגלי השתייה שהוזכרו, אנשים מאמצים גם הרגלים שקשורים באופן שתיית הקפה, המקום שבו קונים והשילוב של הקפה עם שאר הפעולות הדרושות לביצוע. יש את אלה ששותים באוטו כשהם הדרך לעבודה, עם כוס טרמית גדולה במיוחד ויש את אלה שייקנו קפה לדרך כשהם עוברים ליד דוכן או מזנון. בשורה התחתונה מה שחשוב זה השתייה עצמה והשילוב של שתיית הקפה במהלך היום. לא חסרים אנשים שבלי לשתות קפה בשעה שהם רגילים לשתות – הם פשוט לא יוכלו להמשיך את סדר היום שלהם כמתוכנן.

קפה לדרך בחיפה בסינמול

שותים קפה בסינמול חיפה

סינמול חיפה הוא קניון מגוון ונעים לשיטוט שאפשר למצוא בו סוגים רבים ושונים של קפה בכל שעה. רשת קפה קפה מציעה סניף שאפשר ליהנות בו מתפריט עשיר ומנות טעימות לצד כל סוגי הקפה. אפשר לשבת ברוגע או לקנות קפה ומאפה לדרך. ארומה אספרסו בר, גם היא רשת ותיקה, מוכרת ומבוקשת מציעה מאפים, כריכים וארוחת בוקר לצד כל משקאות הקפה בהזמנה אישית – בדיוק איך שכל אחד אוהב. אפשר להיכנס לסניף הסינמול כחלק מהסידורים במקום או במיוחד כדי להצטייד בכוס קפה לדרך, להמשך היום. אחרי שמצטיידים בכוס הקפה אפשר להמשיך לתחנת הרכבת, למקום העבודה או לרכב הפרטי ולהמשיך את השעה הקרובה של היום עם קפה חם וטרי שהוכן בדיוק על פי הטעם האישי.

שתפו: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
מאת: